Keskiviikko 02 päivä Joulukuuta 2020 - Viikko 49

Etusivu Tractor Pulling FTPA Uutiset Kalenteri Säännöt Media Linkit

 
 

FTPA - Alaseurat


 

Alaseurojen yhteystiedot

 

ASKOLAN PULLING RY
www.askolanpulling.net

Puheenjohtaja

Ari Karen
Pornaistentie 149C
07230 Monninkylä
ari.karen@tractorpulling.fi
puh. 050 4688 853

Sihteeri

Tina Ekholm
Pokemäentie 5b3
07230 Monninkylä
sihteeri@askolanpulling.net
puh. 045 2658 891

Askolan Pulling

 

 

 

 

 

 

HAAPAJÄRVEN TRAKTORIURHEILIJAT RY 

Puheenjohtaja

Eero Peräaho
Koposperäntie 22
85800 Haapajärvi
eero.peraaho@parko.fi
puh. 040 5041 709

Sihteeri

Sirpa Huttunen
Karjalahdentie 417
85800 Haapajärvi
eristeasentajat@kotinet.com
puh. 040 5678 497

 

 

 

 

 

 


HÄRMÄ PULLING RY
www.harmapulling.fi
  

Puheenjohtaja

Jari Pitkämäki
Bramsintie 2
62340 Kuoppa
jari.p@netikka.fi
puh. 0400 8070 12

Sihteeri

Merja Perä
Pappilantie 6 G 26
60200 Seinäjoki
sihteeri.harmapulling@gmail.com

 

 

 

 

 

KAUHAJOEN TRAKTORIURHEILIJAT RY
www.kahtu.fi

Puheenjohtaja

Timo Pirilä
Heinämiehentie 4
61850 Kauhajoki
puheenjohtaja@kahtu.fi
puh. 040 5471 417

Sihteeri

Sami Niemelä
Kokonkyläntie 578 as. 1
61820 Kainasto
sihteeri@kahtu.fi
puh. 040 5581 473

 

 

 

 

 

 

LAKEUDEN TRAKTORIURHEILIJAT RY
https://www.tyrnavatractorpulling.fi 

Puheenjohtaja

Heikki Patala
Murrontie 75
91800 Tyrnävä
heikkipatala@hotmail.com
puh. 040 7040 213

Sihteeri

Eeva Ojala
Siirtolantie 7 B 3
90530 Oulu
eeva.ojala@merikuohu.fi
puh. 0500 3933 10

 

 

 

 

 

 


RATTORI PULLINKI FAN CLUP

Puheenjohtaja

Risto Törmälehto
Pirttirannantie 332
85500 Nivala
risto.tormalehto@kotinet.com
puh. 044 3361 774

Sihteeri

Antero Erkkilä
Erkkiläntie 102
85500 Nivala
a.erkkilä@kotinet.com
puh. 0400 2844 91

 

 

 

 

 

 

 

TRACTOR PULLING TEAM

Puheenjohtaja

Reijo Akolahti
Untolankuja 4
68300 Kälviä
reijo.akolahti@gmail.com
puh. 044 0665 756

Sihteeri

Anne Herlevi
info@herlevi.fi

 

 

 

 

 

 

VARSINAIS-SUOMEN TRAKTORIKLUBI RY
www.traktoriklubi.com
 

Puheenjohtaja

Anssi Aarnio
puheenjohtaja@traktoriklubi.com
puh. 050-536 2399

Sihteeri

Venla Isomäki
sihteeri@traktoriklubi.com
puh. 044 3422 891

 

 

 

 

 

 

KARJALA PULLING RY
www.karjalapulling.fi
 

Puheenjohtaja

Tomi Mikonsaari
tomi.mikonsaari@koneetkuntoon.fi
puh. 0400 6605 42

Sihteeri

Tero Kosunen
tero.kosune@gmail.com
puh. 0400 391 518

 

 

TRACTOR PULLING KESKI-SUOMI RY
www.kstractorpulling.fi
 

Puheenjohtaja

Sari Hintikka

info@kstractorpulling.fi

puh. 040 1781 581

Sihteeri

Sanna Oranen

puh. 0400 242 817